शिक्षक संघको तीज विशेष कार्यक्रम

लोकप्रिय

खासकुरा संवाददाता
हेटौँडा, भदौ २३ गते ।

नेपाल शिक्षक संघ मकवानपुर महिला विभागको आयेजनामा गुणस्तरीय सार्वजनिक शिक्षामा महिला शिक्षकको भूमिका विषयक अन्तरक्रिया तथा तीज विशेष कार्यक्रम शनिबार सम्पन्न भएको छ ।
शिक्षक संघ मकवानपुरको महिला उपाध्यक्ष तथा महिला विभाग संयोजक उमा कोइरालाको सभाध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा नेपाली कांग्रेस बागमती प्रदेश सभापति ईन्द्रबहादुर बानियाँले शिक्षकहरू प्रविधिसँग नजिक रही पेशागत क्षमता अभिवृद्धिमा लाग्नुपर्ने बताउनुभयो । को प्रमुख आतिथ्यता रहेको थियो । कार्यक्रममा शिक्षक संघ केन्द्रीय सदस्य रामकुमार अधिकारी, कांग्रेस मकवानपुरका सभापति बुद्ध लामा, पूर्व सभापतिहरु माइकल रामचन्द्र अर्याल, रघुरमण न्यौपाने, उपसभापति धर्मराज लामिछाने, शिक्षक संघ मकवानपुर अध्यक्ष गणेश प्रसाद हुमागाईलगायतको उपस्थिति रहेको थियो ।

ताजा समाचार

Related Articles